מסלול הכסף - היכרות

מסלול הכסףשפע הוא המצב הטבעי שלנו, בני האדם. אם אדם נע מתוך מסירות ואהבה בעולם, מתוך האמונה שהחיים יפים ומלאים ושהוא חפץ לחבק אותם בשתי ידיים, השפע יראה את עצמו באינסוף צורות בחייו.
יחד עם זאת, רבים מאיתנו למדו, שכסף נדיר. שאם יש לך עכשיו, זה אומר שאחר כך יחסר. שבלי עבודה קשה וסבל אין סיכוי שיהיה לך כסף. שפעמים רבות אין לך כסף כשאתה ממש צריך אותו ובכלל, אתה מאלו שאולי טובים בדברים אחרים, אבל בכסף, בהרבה כסף, לא. אם אתה יודע לשחק בכסף, פעמים רבות למדנו לעשות זאת כדי שלא יחסר, כדי להצליח להפיק מן המשחק את המקסימום, כי אחרת נישאר בלי כלום .
כך, השפע הטבעי נחסם על ידי אמונות בסיסית של אין וחוסר, וכסף הופך לנושא כואב ומדאיג. הכסף מרגיש כמו עננה ונהיה מקור למאבק ביני לבין עצמי, ביני לבין אחרים אהובים, ביני לבין מי שאני מאמין שאני.
אנחנו מוזמנים לחזור הביתה. להתעורר לטבעו האמיתי של הכסף כאנרגיה שמיועדת לזרום ורק כך מביאה ברכה, ולחזור לטבענו האמיתי שהוא אנרגיה זורמת ונותנת חיים המניעה כל דבר לריקוד הרמוני ונותן חיים איתנו ועם כל שסביבנו. המסלול שעיצבנו להנאתך, מיועד לעורר אותך מן הסיפורים ותסריטים בנושא הכסף והקשר שלו איתך, ולחזור ולהזכיר לך את האמת . את טבעך המקורי ואת טבעם המקורי של כל הדברים הסובבים אותך ויחסם אליך. שפע.
סע!

maslulim-back maslulim-nav maslulim-forwrad