הזמנה להתנסות באימון

זמן אמת פותח את האפשרות לטעום ולחוות אימון מעורר ומחבר אל התנועה הטבעית של כל אחד ואחד. אנחנו רואים שאימון מיועד לכל אדם ואדם באשר הוא ואין צורך בעילה מיוחדת, בחסר או מצוקה, כדי להתעורר שוב ושוב אל היש המלא, הקיים עבורנו דקה דקה. מכאן שהאימון מתאים לכל אחד, בכל מצב וזמן, והתנאי היחיד המתבקש, הוא השתוקקות. רצון אמיתי וכן להתעורר לתוך היופי והחכמה שמחכים להיראות בחיינו.

נכון שהורגלנו בטעות להאמין שבקשה לאימון מתעוררת ומזוהה לרוב עם סוג של קושי, מצוקה ותסכול המראים את עצמם בתוך החיים שלנו. לשמחתנו נפלא ומרגש לדעת שתוך כדי ברור והתבוננות בקושי או כאב נגלה רבדים ומהויות בתוך עצמנו שמאפשרים לעבור בתוך המצוקה, ללמוד את עצמנו ולהיפתח לאינסוף המסתורי והמחייה כל כך. כך מתאפשר לנו לחוות שחרור וחופש ממחשבות ואמונות מעכבות ולהתמסר ללב, ליופי ולאור שאנחנו. גילויים אלה מזמינים אותם להמשיך ולהתעורר עוד ועוד

מסגרות האימון העומדות לרשות המזמינים כאן באתר
אימון ללא תשלום - באמצעות פנייה בדף הפייסבוק של זמן אמת
משך האימון - 15-20 דקות

הזמנת האימון ותיאום הזמנים, ניתן לעשות בפנייה ישירה בדף הפייסבוק של זמן אמת,על ידי השארת הודעה בדף.

האימון מתנהל בכתב ויוכל להתרחש במסגרת ההודעות – שם קבוצת המקור שיוזמת ומקיימת את זמן אמת תוכל להתבונן, במסגרת צ'אט פרטי בו רק המאמן והמתאמן לוקחים חלק או על דף זמן אמת, דף פומבי ופתוח לכל. אנחנו מאמינים ששיתוף הוא מעשה אהבה.

המאמנים
חברי קבוצת המקור של זמן אמת הם אנשים שחיים את זמן אמת בחייהם בצורות מעוררות השראה, מאומנים מספר שנים ומתאמנים בתשוקה ובחכמה ומאמנים או מורים בדרכים ובנתיבים שיצרו לעצמם בחייהם.

מאמני זמן אמת הם:
מיכל גדרון

שרית מלמד

יהודית פסטרנק

אלישיב עציון

רותי בר שלו

פרטים והזמנה אישית מכל מאמן תמצאו בלחיצה על שם המאמן שמעל או בעמוד "מי אנחנו"

imun-1בואו להתאמן איתנו imun-2קראו עוד על אימון imun-3דוגמאות לאימונים