קישורים

שיתוף הוא מעשה של אהבה!

הקישורים הם הזדמנות שלנו לחבר אחד את השני למה שאנחנו עושים ולמה שאנחנו אוהבים: יוזמות, אנשים ואפשרויות שאנחנו או אחרים בונים ואנחנו רוצים לשתף נוספים ביופי ובטוב שהם מביאים.

אם ברצונכם להוסיף ולשתף קישור - אתם מוזמנים לפנות אלינו כאן, לשלוח את הקישור ולספר עליו מעט, ונפרסמו באתר.

תודה על השיתוף,

זמן אמת

קי דאנס

קי דאנס הינה שיטת תנועה המחזירה את התנועתיות לגוף ומחייה אותו. 

השיטה נולדה בכדי להחזיר אנשים לקו הבריאות ולחיות דרך חיבור לתנועה: שיפור הסירקולציה בגוף, הקואורדינציה, התנועתיות, הכושר והאנרגטיות.
השיטה מועברת דרך הלימוד של שימוש נכון בגוף ע"פ הפילוסופיה התנועתית של אומניות הלחימה. 

לחצו כאן למעבר לאתר: דף הפייסבוק של קי דאנס

כביש אחד - מגזין תרבות, יצירה, רוח ונפש

כביש אחד הוא במה לדיבור הפנימי של הלבבות הטובים. מטרתו לאפשר ללב להתבטא בחופשיות ולגעת בנביעת החיים שנושאת עמה חום, שממוססת את הניכור, מעוררת לבבות לתנועה, ומחברת הווה ותכלית.

המגזין מתמקד בחוויות אישיות ממסעות הנפש על ידי טורים אישיים, ראיונות עומק, ופינות קבועות במגוון נושאים המתפרשים על גבי מאה עמודי צבע מרהיבים. הוא נערך ונכתב בידי מגוון ססגוני של מחפשות ומחפשים מכל המגזרים, וממומן מכספי הקוראים והיוצרים.

למעבר לאתר כביש אחד לחצו כאן: כביש אחד - מגזין תרבות, יצירה, רוח ונפש

דור מתעורר

דור מתעורר היא תכנית בינלאומית, סדנה המחברת צעירים לחזון שכולנו שותפים ביצירתו - חיים משגשגים, הוגנים וברי קיימא, על הכדור היחיד שיש לנו. 

דור מתעורר יוצר מרחב בו המשתתפים מוזמנים לפגוש, באופן אמיתי ביותר, את המצב בו כולנו נמצאים עכשיו ואת איך שאנחנו מרגישים בנוגע לזה.
יחד עם זאת המשתתפים בפעילות מתחברים לחזון שכולנו לוקחים חלק ביצירתו, לאפשרות שלנו ליצור עולם בו כולנו - כולל כל בני האדם וכל שאר המינים החיים על הפלאנטה שלנו, חיים בשגשוג, בחברה הוגנת ובת קיימא.

למעבר לאתר לחצו כאן: דף הפייסבוק של דור מתעורר