פרטיות באתר זמן אמת

זמן אמת הוא אתר המיועד להביא את החוכמה והיופי שאנחנו מגלים לשרותם של רבים, דרך ובאמצעות האינטרנט. כך גם אנו מבקשים ללמוד מכל מי שיבקש לקחת חלק בכתיבה או באימון בזמן אמת. מכיוון שאנחנו אחד, כולנו, שיתוף הוא מעשה האהבה שאנחנו מוזמנים לעשות כאן. כאשר יבחר אדם להתאמן, לכתוב, לשאול ולקבל תשובות או לשחק במגרשי המשחקים ובמסלולים, הוא יוזמן לשתף , מתוך הרצון לאפשר לאנשים רבים להנות מן הדברים שראה ולמד.
התכנים שיועלו לאתר יהיו כולם אישיים, מתוך מה שעברנו ואנחנו עוברים ביומיום שלנו, ומתוך מה שאנחנו מתעוררים אליו ולומדים ממנו. מן הסתם השיתופים יתייחסו לארועים , לאנשים ולחוויות של החברים בזמן אמת.
כדי לקחת חלק באתר אדם יכול לבחור בין קריאה, להגיב לתכנים, להשתמש במשחקים ולשחק בהם או להוריד אותם לעצמו, לשאול שאלות שתקבלנה תשובה מצוות האתר, לבקש אימון, לשתף ביוזמות ברוח זמן אמת ולתרום תרומות.
כל אדם שיבחר להתאמן בזמן אמת או לכתוב בו יוכל לבחור מהי המידה בה הוא מעוניין שזהותו ופרטים הקשורים אליו יוזכרו ,כאשר יועלו לאתר. הדברים יעשו אך ורק בהסכמתו המלאה.
חברי זמן אמת ישמרו על פרטיותו של כל אדם שיבחר לקחת חלק בזמן אמת בכל צורה שהיא. גם כאשר אופן השימוש באתר ידרוש מאדם להזדהות- בהזמנות לאימון, בתשלום לאימונים מורחבים, בהרשמה לחברות באתר ובתרומות-ישמרו הפרטים אך ורק בהנהלת האתר והמאמן.
כל איזכור יעשה בהסכמה האדם המעורב, בהתאם למידת הצורך ולמידת החשיפה.
בסוף כל דף ישנה אפשרות תגובה שמובן שנעשית בפומבי וכל אדם יכול לראות אותה. מה שיכתב בפומבי נמצא באחריותו של הכותב בלבד ובאישור מנהל האתר.