קול קורא

אין טעם לאחוז בישן שנגמר
הישן כבר נגמרהישן נגמר. זהו. אין טעם להחזיק בו.

הוא לא נגמר כי גמרנו אותו. הוא נגמר כי התעוררנו ממנו וראינו את חדלונו. הוא ריק וחסר תקווה וכך היה מאז ומתמיד. כך יהיה תמיד עם פרי המצאתו של האדם. זמניות, שבריריות וסופיות הם שיאפיינו אותו. פעם לא ידענו. היום אנחנו יודעים.

שליטה, מאבק, כוח, התנגדות, מלחמה, מניעה, הרתעה, הפחדה, מיגור וחיסול לא עבדו מעולם. הם הביאו עוד פחד, עוד כאב ועוד מלחמה. הם הפכו אותנו למה שאיננו רוצים להיות ולמה שאנחנו יודעים שהוא לא מי שאנחנו באמת.

הישן נגמר.

זה לא אומר שאין עדיין קולות רבים שמדברים אותו. שמסבירים אותו. שמפחידים ושאומרים שאין לנו ברירה אלא לחיות אותו. שנתלים בו.

אבל בכל זאת. הישן נגמר. ברור שהוא לא עובד. אלו שעדיין נאחזים עושים זאת, משום שאינם מכירים דבר מה חדש. הם לא יודעים שיש משהו אחר. פעמים רבות הם לא יודעים שיכול להיות . הם אוחזים משום שהם מאמינים שמה שהם רואים ומה שהם תופסים בחושיהם, הוא מה שבאמת קיים. והם חושבים שכל השאר איננו.

החדש מונח כאן בפשטות לפנינו
החדש כאן. האמיתי והקיים תמיד נמצא. עכשיו , כשנרפה מן הריק והמת, נראה אותו. מונח שם. בפשטות.

מה שנראה זה את טיבעו האמיתי של האדם ואת טיבם האמיתי של הדברים, של העולם. נפסיק לנסות להמציא. נחדל לכלות את האנרגיות והעוצמה שלנו במשחק שעבר זמנו והוא אבוד מראש, ונעסוק בחיים עצמם.

נעבור מעולם שמנוהל על ידי פחד ומנסה למנוע כאב, חידלון ומוות, לעולם שמבקש את החיים. שנותן חיים.

אנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר ,שדי לעשות את מה שלוקח חיים ושאין בו חיים.

אפשר לתת חיים בכל מצב
אנחנו מבקשים לשמיע את הקול שאומר, שאפשר לתת חיים בכל מצב.

אנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר, שדי להסביר שאין לי ברירה אלא ללכת נגד טבעי האמיתי. זה לא נכון ואף פעם לא היה נכון.

אנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר, שנפסיק את מה שלא עובד, גם אם עוד לא נראה בברור מה השביל החלופי. כך פועל אדם אחראי, שיודע שהוא לא יכול לראות חדש, כשעיניו מונחות בישן ורגליו נטועות בו.

אנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר, שהחדש פה ונראה אותו רק כשנקשיב מחדש, באופן שמקשיבים לדבר מה לא ידוע אם כי מוכר, רק כשנרקוד עם המסתורין. רק כך , דרך תפילה בכל מאודינו, נדע את הזמן החדש ואת מה שהוא מביא איתו.

אנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר, שזוהי הפרקטיות האמיתית. זו שמביאה שדות חדשים של אפשרויות. זו שיוצרת דף חדש ועיניים שמגלות שהיו עיוורות.

אתם שותפים להבאת החדש ומוזמנים לתת לו קיום בהווה
מזמינים אתכם להבאת החדשאנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר, שזהו תהליך של הבנה חדשה, פיענוח , המצאה והגשמה. זה לא נראה כמו משנה סדורה. פעמים רבות זה לא נראה הגיוני. אבל זה חי ונושא ברכה, משום שהקול הזה מדבר על הדברים כהוויתם. על אופיים היסודי והבסיסי של החיים. וזה מה שמשנה. זה הדבר היחידי שבאמת קובע את המידה בה הרגע הבא מגדל, מאיר עיניים ונושא שמחת חיים פשוטה ומלאה.

אנחנו מבקשים להשמיע את הקול שאומר, שזוהי המשמעות האמיתית של אחריות. לעזור להביא את החדש. לתת לו קיום בהווה. להיות כלי עבורו.

ובאהבה, בתשומת לב, בצניעות ובאחריות מירבית, אנחנו מבקשים ליצור תשתית שתאפשר לחדש, לחכמה הנצחית והנשגבת שחיה וקיימת, לקחת מקום על האדמה היום. אנחנו מזמינים אחרים להנות ולהתחיות ממה שאנחנו רואים וממה שנראה בעתיד, ולשתף אותנו בדברים שהם מגלים ומבינים.

אנחנו נראה לפעמים מוזרים, לפעמים מסוכנים אולי, לפעמים מגוחכים ולפעמים מפתים וחסרי אחריות. זה לא באמת מה שנהיה. זה רק אייך שהדברים ייראו מעיני העדשות הישנות. ממבט העדשות שנכשלו. אלה שמעולם לא יכלו ולא תוכלנה להצליח.זו איננה דעה. זו עובדה. לכולנו יש נסיון עשיר שיכול להעיד על כך.