שרית מלמד

אני שרית, אמא לשישה, גננת, מרפאה בהילינג ויוצרת.
נמצאת בתוך מערכת החינוך ומולה כאם לילדים שלא תמיד מצליחים להביא את עצמם למערכות הקיימות, מתוך התבוננות ביופי שלהם , בחכמה ובאומנים שהם, רואה שהם משקפים לי את המקומות בהם גם אני תמיד הייתי עוף מוזר.

לומדת לראות את הייחודיות והקסם במקום שונות וקושי.

את רותי פגשתי בקורס בבר אילן לפני שש שנים. קורס סינרגיה פתח לי דלת לאפשרות מרגשת, לפגוש את עצמי מחוץ לעצמי על ידי אימון. קבוצת הנשים האיכותיות שהגיעה נגעה זו בזו בצורה עמוקה. לאחר אותה שנה היה ברור לי, שאני ממשיכה עם רותי.

ואכן, לאחר כמה חודשים הצטרפתי לקבוצת נשים אינטימית יותר בירושלים. דרך אימון ממושמע עברנו בחקירה, למידה ושיתוף של ידע רוחני עמוק.

אחד הדברים המשמעותיים ביותר שקרו לי בזמן הזה, הוא התבוננות על אמונה. מה זה אומר לראות את הרוח של התורה לא מתוך צורך להגן, לשמור ולשמר אלא כתורת חיים שנעה, משתנה ומותאמת לזמן אמת.

בתוך המסע הזה, רותי ואני נכנסנו לעולמו של רבי נחמן וגדולי החסידות. עשינו מסע שכלל גם מסע אמיתי לאוקראינה. במסע טולטלנו על ידי מבט על הפרדות שיצרו אנשים, דרך התמסרות לאמונה עמוקה ולרוח של צדיק. היום המסע שלנו נמשך דרך לימוד משותף בליקוטי מוהר"ן ובשיחות אימון. רותי ואני עוברות דרך של מורה תלמיד ולפעמים התפקידים מתחלפים, אבל דבר אחד לא מתחלף, וזאת ההתמסרות. התמסרות לחיות מלא, לחיות זמן אמת.

כיום שותפה לחבורה של זמן אמת.

אשמח לאמן ולשתף .

שרית

 

פרטי יצירת קשר

מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פייסבוק אישי: https://www.facebook.com/profile.php?id=1560492434