יהודית פסטרנק

המזרקה על המרפסת חורקת המשאבה שלה זקוקה למים. חשבתי שאני לא יודעת מה לכתוב על עצמי. כמה מפחיד. 
אחד הצמחים שמונח בפינת החדר הוריד את הראש , שכחתי להשקות אותו אתמול אני מרגישה מוצפת. באמת? הנה הדמעות עולות לי עכשיו לעיניים. שווה לי לעצור ולראות למה הדמעות עולות. ריגוש רחמים עצמיים ? כאב? רגע של אור?

תחושת שחרור? התגלות? אולי עכשיו אני יודעת מה לכתוב על עצמי, ואכתוב.

וזה כלום, כי בעוד שעה אם אתיישב לכתוב אראה משהו אחר יפה או מכוער או משמח. זה יהיה בדיוק אני ולו לרגע. נכון זה נשמע אפילו לי מטורף. כאילו אין לי עבר וגם ההווה הוא חסר משמעות או לפחות סתמי. ובכל זאת אני יודעת בוודאות שאני מי שאני מתעצבת ונהיית כל הזמן תוך כדי משחק, נעה בין הקטבים ונושמת את מה שמעבר לקצוות.

עכשיו אני קוראת את איילין קאדי (366דלתות ללב ) שאומרת לי " כשאתה חושב כמו עני ואביון, אתה נהיה עני ואביון" זה כל כך יפה נכון? והיא ממשיכה " ראי את צרכייך שסופקו להפליא" וזה כל כך מדויק לי.

פפה ג'י "האמת ישנה" מציע לי לשחק בחתול ועכבר. אולי זה מתאים לי היום.ונראה מה יהיה בעוד שעה...

אם אתם מוצאים עניין במה שעשיתי בעברי, בדברים הנוגעים לליבי, באנשים שאני פוגשת ואשר מעוררים אותי לחיים, אוסיף כאן נספח קצר- קורות חיי שכתבתי ואשר ממשיכים וחיים בתוכי.

...יקרים...

אני מודה ומברכת יום, יום על הזכות הגדולה שנופלת בחלקי מזה ימים רבים, לראות ולזהות את היכולת המופלאה הטמונה באנשים, מבוגרים וילדים, גברים ונשים, ליצור ולחולל את הבלתי אפשרי, להמציא את עצמם מחדש במקומות ובמצבים בלתי צפויים . וזאת ללא שום קשר למסגרת שבה אני פוגשת אותם וליחסים שיש בינינו.

עם השנים ותוך כדי תנועה והתנסות אני לומדת יותר ויותר לחפש ולזהות את הניצוץ ואת הברק בעיניים שלהם. הבזק של אור שתמיד לימד אותי על הרוח האמיתית המפעמת בכל אחד ואחת מהם וגם כיום מבריק ומאיר כל פינה אפלה.

כיום אני מדריכה מאמנת ומלווה אנשים המבקשים לפגוש את עצמם ממקום חדש להם! חדש מעבר למה שהתרגלו לחשוב על עצמם. זוהי עבודה משותפת, המתבססת על חוויות יומיומיות שאנחנו חווים ומתעוררים דרכם, פוגשים דפוסי חשיבה, הרגשה והתנהגות. כל אחד פוגש כל פעם חלק אחר בתוכו, משהו שלא ידענו על קיומו או לא שמנו לב עד כמה הוא מניע ומפעיל אותנו. מפגש זה עם האנשים מרגש מאוד, ככה בפשטות דרך המציאות היומיומית שלא תמיד מאירה פנים אנחנו מזהים את האור הגנוז בנו. כמו שער שנפתח אל כל החלקים המסתוריים שבנו, שבזרימתם השקטה והטבעית נעים, מפעמים ומפרים אותנו כל הזמן . זרימת חיים המבקשת וגם מתפרצת בנוכחות מלאה ועשירה ביופי ובאהבה.

אני מברכת את עצמי יום, יום לפגוש אתכם יקיריי.

באהבה יהודית

פרטי יצירת קשר

מיילThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אתר עסקיhttp://www.jayaa.co.il

פייסבוקhttps://www.facebook.com/judith.pasternak

פייסבוק עסקיhttps://www.facebook.com/beyoursuccess