היאם טנוס

אהבה ללא תנאי,להיות שוטה של אלוהים, זו היתה דרכי מאז שהייתי ילדה.
אהבתי את האדם אייך שהוא וניסיתי לממש את הטוב שבי. האם הצלחתי? לא כל הזמן. ..ניסיתי לראות את האור באחר, אבל מחשבות ודעות קדומות, שבאו מן השיח החברתי ארבו לי כל הזמן. חיכו בצד.

כערבייה גדלתי בשכונה מעורבת ובילדותי ראיתי יופי, פשטות, אנשים שאהבו אחד את השני למרות מעגלי השינאה מסביב. כשגדלתי הרגשתי את השנאה הזו והכעס הזה סביבי ונכנסתי לתוך הכעס והשנאה. עם הזמן ראיתי אחרת, ניסיתי לשנות, עברתי טלטלות וסיבוכים ולא ידעתי מה אני ולאן אני הולכת.

בתוך תוכי ידעתי שיכול להיות אחרת, אבל לא ידעתי מה עושים. איך.

נפגשתי עם אנשים מדהימים, שנתנו לי השראה והרגשה של תקווה, עד שפגשתי את רותי ב '98 וידעתי,שאני מתחילה מסע ממקום יותר בטוח ואחראי.

ביחד תכננו את המסע הערבי יהודי לאושוויץ בירקנאו. שם, על הרמפות ראיתי מה השנאה והכעס יכולים לעולל לאנושות. לא האמנתי. אייך האנושות מוכנה לרדת כל כך נמוך ועל מה?!ובשביל מה?! משהו נפתח. I WAS HEALED. נרפאתי מהכעסים הפנימיים שלי והפסקתי לשאול שאלות ישנות

נשבעתי לעצמי, שאני אהפוך את כל העולם, כדי שנבין שאנחנו אחד. כולנו בני האלוהים. הוא שלח שלושה שליחים כדי שנבין, ואנחנו עדיין לא מבינים. זה לא פשוט להראות לאנשים מה שהם לא רואים. עם כל היופי שבפנים, יש קושי להראות את זה בחוץ. לא התייאשתי. המשכתי עם רותי ועם כמה אנשים מדהימים, שרואים אור ויופי סביבם.

אני מחויבת לזמן אמת ומאמינה בנכונות וביכולת שלנו לגעת באור וביופי ...

אני נכנסת לתוך המסתורין ומאמינה שביחד נביא תקווה ואהבה

פרטי יצירת קשר

מיילThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">

פייסבוקhttps://www.facebook.com/hyam.tannous