הדר עציון

הדר עציון

משתהה, חושבת מה לספר על עצמי? כמה רחוק ללכת אחורה? מוזר לי לעצור בנקודת זמן אמת הזו ולספר, 
קבלתי רמז- אמת. זמן להגיד בו אמת עלי לכם, החוצה: קוראים לי הדר אני רביעית בין שבעה אחים, גדלתי בישוב קהילתי גאה רוחני ומחבק.

אני רוקדת ומתעניינת בגוף ובתנועה של מבוגרים וילדים. ריקוד ותנועה בשבילי זאת השפה של הנשמה שיוצאת לאור דרך הגוף. כשאני נמצאת בתנועה שלי ובגוף שלי אני בנוכחות ממש ברגע הזה. תוך כדי ריקוד אני מתרחבת ונפתחת לזרמים ותנועות שעולות בי ולתנועה שלוקחת אותי שהיא מעבר לגבולות גופי. אני רוקדת גם ״key dance" שזו שיטה שכשהכרתי אותה הרגשתי שיש עוד מי שמדבר בקצב שלי שנותן למוסיקה לסחוף אותו ולהניע אותו כמוני. חיבור מיוחד בשבילי בין הקשבה ובין אנרגיות שעולות ועולות, בין שקט לעוצמה. בין תעופה להתקרקעות ולריכוז.

אני מגדלת גם את שני ילדי ( דרכם עלו לי המון שאלות והבנות , נגעתי בבלבולים שלי דרכם ועוד אספר על החינוך הביתי) וקצת התרחקתי מאיפה שגדלתי במובן הדתי. זה הבחוץ, הפלקט וכמובן שיש עוד הרבה..

ובפנים אני עוברת תהליכי התעוררות משתנים, מאמינה שכמו רבים מכם.

הרגישות שלי ( שלעיתים גרמה לי סבל, או שאת זה עשו המחשבות שלי על הרגישות הזו) מכוונת אותי להתבוננות, לחקירה של הרגשות שלי והמחשבות שלי, רואה הרבה את האנושיות המשותפת לכולנו באשר אנחנו נמצאים. רואה את הפגיעות והתום בפנים, את הכאב. אני מוצאת את עצמי מופתעת ומתפלאת מהעולם הזה על האנשים שבו על היופי שהם באים איתו, משתאה לנוכח היופי של הטבע שפותח אותי ונותן לי חיים. את הפחד והאשמה אני פוגשת הרבה בשנה האחרונה ומגלה כמה הם משרתים אותי שלא בטובתי ומצרים את צעדי. בשנה האחרונה יצאתי עוד יותר לשטח הפתוח, השתחלתי החוצה מהממסדיות ויצאנו משפחתית לשנת חינוך ביתי, שנת התנסות. ההתנסות הזאת הגיעה בעקבות אימון של שנתיים בסינרגיה עם רותי, בתקופה הזו הרגשתי שהנשמה שלי מצאה את השפה שלה את הקול שלה ונתתי לנשמה להתרחב ולגדול בתוכי ולומר שוב ושוב כן. באומץ באינטימיות בשקיפות גדולה צעדתי יותר ויותר דרך המקומות הכאובים לטבע האמיתי שלי, שמחה וזרימה. הרבה, הרבה פעמים מאז אני שואלת למה, מעלה ספקות, כופרת באור וביופי ופעם אחר פעם בעזרת חברים יקרים, בני משפחה אהובים, מאמנים ואימון וחברי זמן אמת ,אני מתקרבת לעצמי ולתנועה הטבעית שלי ושל הדברים, של הטבע.

בחרתי להצטרף לקהילת זמן אמת ולתת לקול של הנשמה לדבר חזק וברור, לא מתוך אידאולוגיה, מתוך הידיעה העמוקה שהחיים הם חגיגה ושבאתי לאהוב ושאין זמן אחר. עכשיו- זמן אמת.

פרטי יצירת קשר

מיילThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

פייסבוקhttps://www.facebook.com/hadar.etzion