מי אנחנו - חברי זמן אמת

"זמן אמת" , היא קהילה של אנשים מכל הגלאים, דתיים חילוניים, יהודים וערבים ששמה לעצמה מטרה לתת ביטוי לאהבה ולאור הממלאים אותם ולשקף זאת דרך שיתוף בהתנסויות שלהם, באירועי החיים והמפגשים שלהם, בהבנות המתגלות לעיניהם תוך כדי תנועה של התרחבות הלב. כל אלה תמצאו באתר שלנו. בזמן אמת.

תפגשו אותנו כאן פנים אל פנים. תראו עיניים , דיבור , צבעים, תמונות , קולות ורגשות. כולנו אנשים שנושמים וחיים כל רגע כגלוי של חסד והפתעה. לפעמים נהיה נוטפים שמחה ועונג,שיסחפו אתכם לריקוד סוער, לפעמים תפגשו אותנו כואבים, חסרי אונים ומבולבלים כי זה פשוט ככה. כי כל דבר שואב אותנו אל הגלוי הבא שבנו.

אתם מוזמנים להכיר אותנו, לקרוא אותנו , לשחק איתנו, להתלהב ליהנות משיתופים, להתבשם מיפי התמונות המדברות אל הלב המתעורר, להישאב אל מגרשי האימונים שאנחנו המצאנו לעצמנו ולכם, לשחק במשחקים המעוררים והמאתגרים אל התנועה הטבעית שלכם.

עוד דבר , אם אתם כועסים עלינו, ותבקשו שנצא מעצמנו לקראתכם עוד קצת... ספרו לנו כמו לחבר הכי אהוב ויקר שאתם סומכים עליו שיהיה שם בשבילכם.

הנה אנחנו בסדר א-ב יורד :

אירית לוויתן

טרם הוזן מלל

אלישיב עציון (שיבול)

אלישיב עציון

חיפוש.
מסתכל אחורה, על חיי, מחפש אבנים יציבות, מונחות, שהמבט יכול להתמקד בהן ומשם לראות נתיב, שביל, את הדרך שהביאתני עד הלום..

הדר עציון

הדר עציון

משתהה, חושבת מה לספר על עצמי? כמה רחוק ללכת אחורה? מוזר לי לעצור בנקודת זמן אמת הזו ולספר, 
קבלתי רמז- אמת. זמן להגיד בו אמת עלי לכם, החוצה: קוראים לי הדר אני רביעית בין שבעה אחים, גדלתי בישוב קהילתי גאה רוחני ומחבק.

היאם טנוס

אהבה ללא תנאי,להיות שוטה של אלוהים, זו היתה דרכי מאז שהייתי ילדה.
אהבתי את האדם אייך שהוא וניסיתי לממש את הטוב שבי. האם הצלחתי? לא כל הזמן. ..ניסיתי לראות את האור באחר, אבל מחשבות ודעות קדומות, שבאו מן השיח החברתי ארבו לי כל הזמן. חיכו בצד.

חנה הופבאור

בס''ד
חנה הופבאור, חיה בשילה וכדבריה, חנה ושמואל מקומם בשילה, לפי הכתוב בספר שמואל.
שמו של בעלה של חנה זכרו לברכה הוא שמואל והיא חיה בישוב היפה בשומרון בו בילו שנים רבות יחד.

יהודית פסטרנק

המזרקה על המרפסת חורקת המשאבה שלה זקוקה למים. חשבתי שאני לא יודעת מה לכתוב על עצמי. כמה מפחיד. 
אחד הצמחים שמונח בפינת החדר הוריד את הראש , שכחתי להשקות אותו אתמול אני מרגישה מוצפת. באמת? הנה הדמעות עולות לי עכשיו לעיניים. שווה לי לעצור ולראות למה הדמעות עולות. ריגוש רחמים עצמיים ? כאב? רגע של אור?

יערה דבש

לפני 9 שנים בנקודת שבר בחיי,ובגופי שנשבר גם, גיליתי שעד כה הייתי שרויה ועסוקה בללכת מנקודה לנקודה, מיעד     לעבר          היעד הבא...
שאינני שמה ליבי אל הדרך ,אלה יותר אל היעד.

מיכל גדרון

אומרים שכשהתלמיד מוכן, המורה מגיע. 
בשנים האחרונות חוויתי הרבה שינויים. יצאתי למסע, מסע לגילוי עצמי. המסע החל ממקום בו דברים התפרקו. היו רגעים בהם האמנתי שאני מתפרקת. קול בתוכי ידע: "אין אפשרות כזאת".

מיכל כהנא

טרם הוזן מלל

סיגל בירן

בס"ד
זמן אמת ואני נפגשים
בעומק הרצון ל-"כן"

רותי בר שלו

הקמתי הרבה. יזמתי המון. עשיתי דברים שבאמת האמנתי שיעשו הבדל. הקמתי כדי שאנשים יביאו לביטוי את החכמה שיש בהם , יראו ויגלו חדש. יצרתי כדי שאנשים יאמינו שזה אפשרי. אימנתי כדי שאנשים יממשו ויחיו.
קורות החיים שלי מצורפים.

שי זלוף

אתחיל בלספר על בני לביא שממלא את ליבי בעונג . רעיתי מאיה התקשרה לפני כמה ימים וסיפרה לי שבני לביא עושה תחרות עם השכנים מי הילד עם המרפקים החזקים ביותר מכיוון שלאביו יש את המרפקים החזקים ביותר בעולם.
אנו גרים ביודפת שבגליל מזה כחצי שנה .

שרית מלמד

אני שרית, אמא לשישה, גננת, מרפאה בהילינג ויוצרת.
נמצאת בתוך מערכת החינוך ומולה כאם לילדים שלא תמיד מצליחים להביא את עצמם למערכות הקיימות, מתוך התבוננות ביופי שלהם , בחכמה ובאומנים שהם, רואה שהם משקפים לי את המקומות בהם גם אני תמיד הייתי עוף מוזר.