אודות זמן אמת

זמן אמת מביא את קולם של אנשים, בני אדם שמוכנים מתוך אמונה והתמסרות לומר "כן", לחיים. מתוך ההתנסות שלנו ומתוך חשיפה לידע רוחני עתיק וחדש, אנחנו משתפים , מאמנים ומגלים מהו "זמן אמת" עבורנו. מתוך שמחה של גילוי ושיתוף מזמינים את כל מי שהמילים שלנו נוגעות בו ומעוררות אותו, להשתתף במסע היפה הזה.

ערב, ערב נמצאים בדף הפייסבוק של זמן אמת חברים שלנו המבקשים במסירות רבה ליצור שיחת אימון שמראה את הטבע האמתי של הדברים כפי שנוצרו מלכתחילה, מעבר האמונות והמחשבות המומצאות שלנו, מעבר לפרשנויות המעוותות שלנו למציאות המפריעות לנו לחוות את עצמנו במלוא האור והיופי שלנו. כן, גם אם לפעמים ממש קשה לנו להתנער, זמן אמת הוא מקום המאפשר לנו לחלוק את הקושי.

מהו זמן אמת

זמן אמת היא התרחשות שאנחנו למעשה מוצאים את עצמנו בתוכה. אפשר לומר שהיא בחרה אותנו.
אנחנו קבוצת אנשים מאד שונים זה מזה, לא גרים באותו מקום, לא מחזיקים באותן דעות ולפעמים אפילו מחזיקים בדעות הפוכות. אבל יופי משותף, מראה את עצמו לכולנו. לקח לנו זמן להבין שזה יופי שנמצא מעבר לרב הדברים שמעסיקים אותנו ביומיום או שאנחנו מאמינים שהם מי ומה שאנחנו. בו אנחנו רוצים לשתף ואותו אנחנו מבקשים ללמוד גם מכם.
בחיינו אנחנו מאמנים, אנשים חינוך, מעצבי אפנה, אמני קרמיקה, ציירים, אנשים של אהבה, הורים, בנים ובנות של אנשים יקרים, צעירים ומבוגרים, אנשים שחיים במשפחות שהקימו או באהבה שלוקחת צורות אחרות . אנחנו אנשים שחיים את היותם של העולם ואנשים ששואבים את מהותם משורשיהם,אנשים שנסעו בעולם ואנשים שהעמיקו בתפילה דתית ואישית, ממסורת ומלב.
אנחנו לא חושבים שיש דרך או משנה סדורה . לאף אחד. לא באמת.
אנחנו מבקשים לשתף אתכם בתנועה האישית של כל אחד מאיתנו, שמגלה לנו אהבה וחכמה פשוטים ומשמחים ובעלי עצמה. זו לא עצמה שלנו .היא עוברת דרכינו ודרך כל אחד.
זו עצמה שמחכה שנשים אליה לב, ושקצת נרפה מן האחיזה שלנו במוכר ובהרגל.
זו חכמה שהיא הטבע שלנו, ולכן עוטפת ומזמינה אותנו לנוח בה ברגע שאנחנו פונים אליה ונוגעים בה. עם הלב.
אתם מוזמנים לקחת חלק. בכל דרך.
זמן אמת הוא עבור כולנו ושל כולנו. אנחנו רק התחלנו אותו.

 

זמן אמת היא התרחשות שרואה, שהחדש כאן , נמצא במקומות רבים מאד ומראה את עצמו באינסוף צורות.
האמת היא, שזה לא באמת חדש. זה האופן האמיתי של הדברים, שאנחנו הולכים ומתעוררים אליהם. הולכים ומכירים בהם.
אנחנו מתעוררים לאייך שהעולם הוא באמת. כולנו מתעוררים. לא כולנו ערים באותה מידה. אבל אנחנו זקוקים אחד לשני כדי להתעורר.
זמן אמת בא ליצור שיחה אמיתית, שמראה את האופן שבו הרוח מראה את עצמה, שבה הטבע האמיתי של הדברים כפי שנוצרו מלכתחילה הוא מה שקובע,ושהיא משמחת משום היא רוקדת עם האמת בפשטות.
אנחנו יוצרים תשתית אינטרנטית, שמביאה את הכלים החדשים ביותר שנוצרו בעולם לטובת השיחה הזו, כדי שהיא תוכל להיווצר בין מקסימום אנשים.
זו איננה שיחה פתוחה. היא מכוונת. לא למסקנות אלא לעומק ולאחריות.
גם על זה נרצה לשמוע וללמוד מכל מי שמוכן ללמד אותנו, כדי שנשקף את החכמה הגדולה שנמצאת ומחכה שנשים אליה יותר לב ונחייה אותה בכל מאודינו.

מי אנחנו

זמן אמת היא התרחשות טבעית.
קהילה שנוצרה מעצמה וממשיכה להיווצר, מתוך ראייה והתעוררות.
זוהי התעוררות מבילבול שיצרנו על ידי אמונות וחוקים שהמצאנו, והתעוררות לתוך הבנה מחודשת של החיים ושל מהותו של האדם. זוהי הכרה שאנחנו אחד, בפועל, כעובדת חיים. זוהי ההבנה שהכאב, הפחד והסבל שנמצאים בחיינו הם פרי אי ההכרה בכך שאנחנו אחד או בהתנגדות לכך. זוהי הידיעה הפשוטה, שהאדם יכול לצעוד מחוץ לחייו כפי שהם בקלות, ברגע שיראה את המוגבלות שיצר לעצמו, רק בכוח מחשבתו. זוהי שמחה והכרת תודה עמוקות לאהבה ,לפשטות ולברכה שנובעות ועולות מן ההיענות שבלחיות את חיינו מן ההבנה שאנחנו אהבה, פשטות וברכה. וזוהי הידיעה שאלוהים איננו רחוק ואיננו מעניש.
אלוהים הוא אהבה, אנחנו נבראנו בצלמו ויש לנו להסכים להיענות ליופי הזה בכל מאודינו.
ההתעוררות הזו של אנשים רבים כל כך מרקעים שונים ומנסיונות חיים מגוונים כל כך, מביאה את עצמה לביטוי בחיים עצמם. זה קורה, בלחיות את הטבע האמיתי שלנו ולא את זה שהמצאנו או המציאו בשבילנו. זה קורה בהשמעת הקול שמדברת הנשמה שלנו ולא הקול שתבניות המחשבה המוגבלות שלנו והרגלי החיים שלנו מגדירים.
אנחנו בזמן אמת יודעים ולומדים לדעת עוד ועוד, שבן האדם הוא פלא בהתרחשות. יופי שמתגלה לעצמו. אפשרויות אינסופיות שמחכות להתקיים. ואנחנו מבקשים לחיות את זה היום.

לחצו כאן לקריאה על חברי זמן אמת

 

מערך פעולה

מערך אינטרנטי

זמן אמת מקימה מערך אינטרנטי שיאפשר: לראות בפועל את הפלא שהוא האדם ואת היותנו אחד, ללמוד את הביטוי וההשלכות של ההבנה הזו בחיי היומיום לזהות, מה לא מתאים יותר ואיך להפסיק לחיות אותו, לשתף בצורות הנפלאות שבהן באה ההבנה הזו לביטוי, ולקבל ליווי ואימון בבחירה לחיות מתוך החדש.

יוזמות חברתיות

זמן אמת יוצרת יוזמות חברתיות שפועלות מתוך ההכרה שאנחנו אחד, חוקרת את המשמעות וההשלכות המעשיות של הכרה זו בחיי היומיום, משתפת בידע ובהבנות שנוצרות במהלך הגשמת היוזמות ומאמנת יזמים שמבקשים להצטרף או להוביל מהלכים אישיים שלהם.

הזמנה לקחת חלק

  • ב פייסבוק ופורומים אחרים לאימון ודיאלוג מתמשכים ולפרסום חומרים וידע מתעדכנים ומתחדשים ולמימוש היוזמות החברתיות.
  • ביצירת קשר בין זמן אמת לבין אנשים או קבוצות, גופים או התארגנויות אד הוק, שהדברים שאנחנו עושים ויוצרים יכולים להביא ברכה לחייהם ולאפשר להם בדרך כלשהי להגביר את המידה בה הם עושים טוב ומביאים ברכה לאנשים נוספים.
  • בלקיחת חלק בקבוצת המקור של זמן אמת -היוזמת, מנהלת יוזמות, מפתחת ידע וחומרים, נמצאת בקשר עם האנשים בשטח ומלווה ומאמנת במפגשים ובאינטרנט.

באהבה

אנחנו