לא להרשות ממקום מלא

רותי שאלה הערב איך נראה לומר לא, לא להרשות ממקום מלא.


אני-
התעוררתי הבוקר בקושי, ובסלון, אחרי ששני החצפצופים התמקמו להם לרוחב המיטה שלי, ולא כ"כ זיהיתי את המקום... אלבומים על הרצפה, דברים מפוזרים בכל מקום וממשיכים להתפזר בעקבות פלא הדוהר במעגלים. ובאמצע, פרוסה על פני כל הרצפה - חבילת קלפי הסגולה (!!!) שלי (!!!!!!!!)

(אלו קלפים אינדיאניים מהממים של חיות, מלווים אותי לעומק כבר כמה שנים) כשפלא קלט את הכיוון שלי הוא טס (והוא הרבה יותר מהיר ממני..) התיישב באמצע, תחב במהירות את רוב הקלפים מתחתיו והתריס- אלה הקלפים שלי (!) רק שלי (!!!). התחלתי להתעצבן, ולא התחשק לי מאבק על הבוקר, מה גם שקרוב לוודאי שמאבק יגבה קורבנות יקרים מבין הקלפים (לאאאא! רק לא הלוטרה!!!!) אז הרמתי את הקלף הכי קרוב אלי, הפומה שאגה אלי מתוכו. פומה מדברת על מנהיגות, ואני מצטט - "בכך שתתפסו את מקום העוצמה שמאפשר לכם הפומה, ...תפקידכם לשמור על השלום. אינכם יכולים לגרום לכך שהכל יהיו מרוצים כל הזמן, אלא אם כן אתם משקרים לעצמכם או להם. זהו הטבע האנושי. לכן האחריות הראשונה במעלה של מנהיג היא לומר את האמת. אם תדעו את הכלל הזה ותחיו על פיו, הדוגמא האישית תגיע עד צעיר הגורים בלהקה.."
אז אמרתי לו - בלי כעס בכלל, אבל בתקיפות שאני מניח שאבא פומה היה אומר, אלה הקלפים שלי, ואתה ואני עכשיו נאסוף אותם ביחד.
אספנו ביחד כשאנחנו צועקים את השמות של החיות..
נראה לי שזה היה לומר לא ממקום מלא. ממממ, פחות או יותר.
לילה טוב (גם לסגור את המחשב זה לומר לא ממקום מלא. אולי כשאני אומר לא שכזה, אם אסתכל מזוית שונה אראה שאני בעצם אומר כן למשהו אחר? אני הולך עכשיו להתכרבל בתענוג במיטה שלי...)
באהבה
אלישיב

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

חיפוש באתר

ידע חדש שפורסם

עשו לנו לייק בפייסבוק