בורות

הבורות שבלשמור על עצמי מפני כאב

25---2בורות -מצב בו אדם איננו מיודע. מחסור בידע.
ויקיפדייה.

מאתמול בכל יום אסתכל בצורה מכוונת ובתשומת לב על הבורות שבחיי. על השבילים הצרים שדנתי את עצמי אליהם. על רוחב הפס הדל שאני נעה בו בלי לדעת שיש אינסוף אפשרויות וגודל תנועה עצום שמחכה שאומר לו כן.

היום פגשתי את הבורות שלי, כשהאמנתי שאני יכולה לשמור על עצמי מכאב, תוך כדי עבודה ויצירה בצוות של נשים נפלאות. ניסיתי למנוע מן הכאב שבבדידות ובזרות להגיע. ניסיתי להבטיח שלא אשאר לבד. שלא יאמרו לי שלא מבינים אותי או שמה שאני מציעה לא ראלי ולא עובד במציאות.
ניסיתי למנוע מעצמי את הכאב, שבזה שרגע אחד אתה ביחד וברגע שמיד בא אחריו, אתה כל כך לבד ,שאתה כבר לא בטוח שאולי הייתי באיזשהו רגע באמת יחד, או על אחת כמה וכמה- אחד.

בפועל, התעקשתי, דיברתי על הכאבים שאני רוצה להיות בטוחה שלא יבואו ועל המחשבות וההתנהגויות שעלולים להביא אותם. מכך שמתי את הכאב במרכז תשומת הלב והוא מלא את כל החלל. לא נשאר מקום לדבר מה אחר.

בפועל חשדתי ולכן הגברתי את הספק גם באחר ביחס לעצמו, לאהבתו וליכולות לעוף יחד. כתוצאה מכך השותפות שהיו איתי לא היו בטוחים שבכלל אפשרי ליצור מה שחלמנו.

בפועל פחדתי, וכך לא יזמתי ולא העזתי לחולל הפרעה במסלול,
וכך נוצרה שטחיות מסוימת. רוחב פס צר.

בפועל קרה מה שפחדתי שיקרה, ועכשיו היו לי שני כאבים לשאת- זה של הזרות וזה של הכישלון למנוע אותו.

המתנה של היום היתה, שכשהסכמתי לכאוב ונהיה שקט בתוכי- אני מבקשת לגלות עוד על היכולת לעוף, להסתחרר, לגלות, למות ולהתחיות יחד עם אדם נוסף, שאיננו בהכרח רואה את מה שאני רואה ולא נע בריקוד הטוטאלי והיפה כל כך שאני נקראת לרקוד בחיי.

חיפוש באתר

ידע חדש שפורסם

עשו לנו לייק בפייסבוק