מגרש משחקים - 9

game-9על פי ההנחיות של המשחק "להיות שחקן נשמה" + משחק סובב שפע
היום ואתמול למדתי מהמשחק, בעיקר על תנועה ללא מאמץ. כן, אני מכיר את המילים האלה מזמן. אבל כשאני יורד מטרמפ בכניסה למושב, בסוף יום עבודה, ויש לי ללכת עשר דקות עד הבית ואני מת כבר לחלוץ נעליים- מה זו תנועה טבעית וללא מאמץ?
אז עצרתי, כמעט. ואז שמתי לב שאני הולך, אבל לאט יותר מהאוטומטי. וואלה, זה אשכרה היה ללא מאמץ! וגם היום באוטו- אני עייף. מתקשח לקראת הנהיגה של "להחזיק ריכוז" אבל אז אני נוסע 10-20 קמ"ש פחות מהרגיל, ותשמעו- אני נהנה מהדרך!

עוד דיווח על המשחקים. קודם כל אומר שזה ממש עובד. ביקשתי תמיכה בשביל שהמשחק לא ידעך לי, ואני כל הזמן מרגיש אותו חי..
אז הערב הוספתי לי משחק שרותי עיצבה לי. משחק סובב שפע, שאחת הצלעות שלו (דווקא יש לו ארבע!!!!) היא שאני לא נמנע מכלום. וישר התרחש משהו שגרם לי להימנע בכל מאודי, ובאבו אבוהי...
כמה פעמים במהלך הערב הסתכלתי ולא ראיתי איך אני מתיר את ההימנעות הזו. עד עכשיו- ששוב עלה לי שחקן הנשמה, והזכיר לי בהרפיה, שהכל משחק, גם כשאני שובר את הכללים או עושה מה שאני יודע שהוא לא טוב. הנשמה כאן, שרויה ורוצה לחוות את הכל. והשחקן כאן, גם כשנראה לי שאינו משחק זה חלק מהמשחק.
אז מוסיף גם סוכרייה משל רומי: "אני מושיט יד לפיסת עץ. היא הופכת ללירה. אני נוהג ברשעות, זה מתגלה כעזרה.אני מצהיר: אל ייצא איש למסע בימי החודש הקדוש! ואז אני יוצא ודברים נפלאים קורים"

 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן