מגרש משחקים - 7

game-7הקדמה למשחק
יקרים,
על שחקן נשמה למדתי היום שאשמה לא מאפשרת משחק נשמה. לא רק שהיא לא מגדלת ומשפרת אלא שהיא מעיקה כמו אבן משקולת.
למדתי שהתנועה הטבעית שלנו היא לא להימנע מכלום, ולכן כשאנחנו נמנעים, אנחנו גם מכאיבים לעצמנו כי אנחנו לא נותנים לאהבה לעבור דרכינו וגם אנחנו מתכחשים לטבע שלנו, והנשמה משתוללת.

ובלי מאמץ זה בעצם בלי תנאים. פשטות מיד מראה את עצמה.
עוד על בלי מאמץ- הכיור התחיל לדלוף ממקום לא ברור, אני שמה קערה ורודה ועכשיו הולכת לעבור לדלי. למחר הזמנתי מראש אינסטלטור. בלי מאמץ.

ושאלה- אייך זה יראה לחיות כשאני מסכימה לגמרי לכאן ולעכשיו ולא מנסה לשנות כלום?

 

משחק

פאה א'- להיות שחקן נשמה
פאה ב'- בלי מאמץ
פאה ג'- רק בתנועה טבעית

 

דיווח על משחק

ראשית כל- אני חייבת לספר לכם שבכל פעם שאני כותבת פוסט על תנועה, בשלושת הימים האחרונים אני לא מסתכלת על העיקרון שעליו אני רוצה לכתוב, אלא כותבת שיתוף מן היום ואז העיקרון מתאים בול. זה עדיין מרגש אותי כל כך!

על להיות שחקן נשמה גיליתי היום שזה יפה במיוחד בדברים הקטנים. אותם דברים שבין כך ובין כך הייתי עושה, ובכל זאת, יש הבדל אם אני מבשלת בשביל אלוהים שנמצא בילדים שלי או כי אני צריכה ,כי אחרת אין מה לאכול בבית. יש הבדל אם אני מסתכל על אלוהים שנמצא באיש שמתדלק לי את האוטו או אם אני כבר רוצה שיסיים כדי שאוכל להמשיך למשהו חשוב נורא.

על בלי מאמץ גיליתי שיש דברים שאני לא יודעת אייך לעשות בלי מאמץ. למשל, לאכול. נורא נורא בא לי לאכול דברים טובים ואני רוצה לרזות. אני לא יודעת אייך לעשות את זה בלי מאמץ. לא בימים האלה.

ורק בתנועה הטבעית גורם לי אושר ומביא פשטות גדולה לחיי. התנועה הטבעית שלי היא מה שעושה אותי מאושרת. גם אם האחרים הן כן משהו או לא משהו, וגם אם חושבים עלי כך או אחרת, וגם אם לי יש מה לומר עלי, אני נעה בתנועה הטבעית. ואם לא- אני מיד מאד סובלת. אז קל לדעת.

השאלה שאני שואלת להיום היא-
האם היגיע הזמן לחקור ייאוש יחד?
אני שומעת מכל אחד וממני על זה שייאוש יושב לו שם. נח. מלווה כחבר מוכר.
מה התפקיד הרוחני שלו, ממה בא ייאוש פסיכולוגי, מתי אנחנו אומרים שאנחנו מיואשים ולמה אנחנו באמת מתכוונים ועוד, ועוד, , ועוד.

באהבה עמוקה
רותי


דווח על המשחק

תנועה טבעית- הייתי היום בהרצאה שנתתי עם משהו שאני מאד אוהבת. הוא היה נפלא ואני הייתי רוח גבית. היה לי מאד, מאד טוב. זו התנועה הטבעית שלי.

בלי מאמץ- נסענו לירושלים והייתה תנועה כבדה. הסכמתי לה. נסענו בלי מאמץ ולמרות שהחלק הפקוק לקח הרבה זמן הגענו עם ממש מעט איחור והכל עבר חלק חלק.

להיות שחקן נשמה -הייתי היום שחקנית נשמה בלי מאמץ. ידעתי שכלום לא שלי ושום דבר לא עשיתי, ולכן שיחקתי עם הנשמה בלי לחשוב לרגע שאני יודעת מה זה. היא יודעת. הנשמה. וזה מספיק.
עשינו את הדרך מן האוניברסיטה בהר הצופים ועד רמת השרון בארבעים וחמש דקות.

ושאלה- מה זה נקרא לומר לא ממקום שלם? מה זה נקרא לא להרשות למשהו להיות ממקום מלא?

באהבה עמוקה
רותי


תגובות ושיתופים
מיכל גדרון: אתמול מוקדם בבקר יצאתי עם ילדי כתה ב' לראות צפרים. צפינו בקן של ירגזי בתוך צינור ראינו את ההורים מאכילים את הגוזלים.אחד הילדים הלך לידי כל הזמן לא פספס אף מילה וציפור.לקראת סיום הוא אמר:"כשאגדל אני הכי רוצה להיות צפור גוזל...
אמא שהצטרפה ניגשה אלי הצביעה עליו ולחשה לי באוזן:"תראי את הילד הזה, רואים שלא התקלח ...
רותי בר שלו: על שחקן נשמה מצאתי היום שרק כשאנחנו חוזרים לתנועה ומפסיקים לגמרי להתנגד ,הנשמה חוזרת להניע ואז מתרחש אושר. על תנועה טבעית למדתי, גם היום, שכשאני הולכת עם התנועה, גם כשנראה בלתי אפשרי, אני מאושרת. או כמו שצחי אמר, ישנו כוח המשיכה וישנו כוח מעלה, דוחף מן הרצפה. אנחנו לא שמים לב אליו ולכן לא סומכים עליו. ובלי מאמץ- על זה גיליתי שכשאני מנסה מאד להתאמץ כי משהו מאד חשוב לי ואני חושבת שלא יהיה טוב בלי זה או שיקרה רע עם זה - זה כבד ולא קורה. ניסיתי היום. מאד. ונכשלתי. לגמרי. בלי מאמץ שם אותך בבית- בידיים של אלוהים. באהבה רותי

תגובות  

 
#2 Aleisha 2018-03-14 21:16
Hi! I've been following your website for some time now and finally got the bravery to go ahead and
give you a shout out from Dallas Texas! Just wanted to
say keep up the good work!

Feel free to surf to my site ... menu di
dieta di gruppo 2: pevela.dieta-vita.com
 
 
#1 Linwood 2017-04-22 08:46
I would like to consider the opportunity of saying thanks to you for that professional advice I have
continually enjoyed going to your site. We're looking forward to the
commencement of my college research and the overall preparing would never
have been complete without consulting your web site.
If I may be of any help to others, I'd personally be ready to help as a result
of what I have gained from here.

My website посетить сайт источник: geschenkefuermaenner.info/
 

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן