מגרש משחקים - 6

game-6משחק ב"שידור חי" בפייסבוק – משחק ההבטחות בזמן אמת
פאה1: להבטיח ולקיים הבטחות בשלמות
פאה 2. בלי מאמץ
פאה 3 . פועלת רק מהנאה ומשמחה

יהודית פסטרנק: אוהבת מאוד את המשחק ששיחקתם בחיפה . מודה שציירתי משולש שמתי בשוליים את הכללים, יש לי אפילו קובייה, מבינה היטב את המשחק מכירה אותו כמו כף ידי אך עכשיו, עכשיו תקועה. רותי רוצה שתשחקי גם איתי.

יהודית פסטרנק: אפשר בטלפון ?

מיכל כהנא: איזה כיף לכם , ניסיתי-לא הצלחתי, אולי לא הבנתי עד הסוף.. רותי בר שלו : אפשר בטלפון . יוצאת עכשיו. ברצון מחר ואפשר בגוגל האנגאווט, ואז צוחקים יחד ורואים כמה יפים כשצוחקים. מיכל-עונה לך עכשיו. מה ששלחת מדהים. אם תסכימי לפרסם בדף אשמח מאד, מאד.

יהודית פסטרנק: קורה משהו מוזר אני רואה שהסיבה המרכזית שאני תקועה היא שאני מסרבת להבטיח לעצמי אפילו משהו קטן. עכשיו משהתיישבתי עם הדף, באופן מוזר התחלתי לרשום דברים שאני כן אשמח להבטיח לעצמי ...ואולי גם לקיים . במושלמות? לא בטוחה מהססת.

יהודית פסטרנק: רשמתי שאני רוצה להבטיח לעצמי להמשיך גם כשאני מאמינה שאני תקועה ולא יודעת להמשיך. או קיי! מה זה אומר?

יהודית פסטרנק: אני רוצה להבטיח לעצמי שגם אם אני מרגישה כעס אני נושמת חמש נשימות ומבררת לעצמי מה מכעיס ולמה זה מכעיס ומה זה אומר עלי...? רגע את זה אני כבר עושה די קבוע אז מה ההבדל? ...כן רואה אני מבטיחה לעמוד בזה באופן מושלם. קצת בעיה.

יהודית פסטרנק: אני צריכה כאן מפלט? אולי לא. כעסתי רק לפני כרבע שעה כי אני תקועה. זהו עכשיו נושמים חמש נשימות...

רותי בר שלו: (הילדים מחכים אז מהר- אין דבר כזה תקועה. יש שם תנועה מקסימה. תסתכלי טוב ותראי! נשיקות ושבת שלום)

יהודית פסטרנק: רותי, צאי לדרך אני כבר בתנופה , נדבר מחר... עכשיו מבררת... משהו קצת מכני מדי ...כן יודעת את המחשבה, להבטיח ולקיים זה משהו שרודף אותי כל הזמן, לא אוהבת להיות כל כך "בסדר " כל הזמן כי זה אומר שאני כנועה וחסרת עמוד שדרה משלי. כמו רובוט מהלך. ואני רוצה להתמרד!

יהודית פסטרנק: הה ! מרגיש לי כבד ודרמטי .. כן בטח שכחתי לגמרי את שתי הפאות האחרות! חוזרת לדף. לראות מה כתוב שם .
"בלי מאמץ" ...איך עושים את זה בלי מאמץ...? איך , מצחיק כי כבר כמעט 35 דקות אני על המגרש משחקת ולא שמה לב שאין כאן שום מאמץ!
נכנס בי ספק קל שאני מזייפת לעצמי. האומנם? מוכרחה להודות שבינתיים אני לא ממש כועסת , אני לא מתאמצת, אבל אני עדין מוטרדת ולא יודעת ממה.
חוזרת לדף
האומנם מה שרשום שם אמיתי? "אני פועלת רק מהנאה ושמחה "
מיכל כהנא: יהודית את מגניבה.. יהודית פסטרנק: אני ממש בפאניקה ! האם אני שמחה עכשיו? כל כך שקועה במשחק ! אולי זה בגלל הצורך שלי לנוע מדבר לדבר? האם זה יצר התחרות שבי? אני רואה ששוב נעשיתי כבדה. יהודית פסטרנק: השאלות ! הנה זהו השאלות החקרניות של המוח שלי מכבידות ומעוותות את התנועה שלי.
חוזרת לדף בודקת שוב את התנאים. נשבעת לכם שהראש חם לא מתחילה עוד סבב של שאלות יודעת בברור אני חוגגת, חוגגת. זהו ! אני חושבת שאני יכולה להבטיח לעצמי את מה שרציתי ולעמוד בזה במושלמות. הולכת להתלבש נראה איך זה ממשיך לפעול
רותי בר שלו: יש! יהודית- את יכולה להעתיק את כל הפוסט והשרשור. זה גדול!

יהודית פסטרנק: לוקחת איתי בתיק את הדף. צריכה לזכור להסתכל עליו מדי פעם...
אוהבת אותך רותי ואתכן יקרות שלי שעמדתן מהצד בציפייה ושלחתן לי אנרגיות מדהימות שבת שלום הדר עציון: יהודית, איזה מדהימה את כנה יפה פרושה למלוא רוחה הדרך.. תודה רבה שבת שלום

מיכל גדרון: יהודית אהובה, אני קוראת אותך ומרגישה כמו בריקוד סופי... נפלא!!!

יהודית פסטרנק: מיכל יקרה הייתן איתי ,את, רותי, שרית, מיכל ...כולם , כל הזמן. תודה !

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן