מגרש משחקים - 4

game-5-4משחק לתקופה הקרובה.

פאה 1. אני לא אשמה (מחפשת את המה כן?)
פאה2. אהבה (וכשאני לא בתוכה אני מחפשת אותה ומתפללת בשבילה(
פאה 3. כל רגע הוא זמן בשבילי (ואי אפשר לגנוב לי אותו(

שאיפה. נשיפה. אמן.

אני בעד להשאיר את הראשון- את ה-לא אשמה.
איש שאני מאד אוהבת אמר לי לא לבקש ממנו סליחה ואפילו לא להודות לו. ברגע הראשון נורא הופתעתי. חשבתי שתודה וסליחה הן מילים יפות. אבל אז הבנתי, שהן מילים מטעות.
הכל אחד.
לא עשינו כלום לאף אחד ואף אחד לא עשה לנו דבר.
הכל זה מעיין אחד נובע אינסוף.
זה משמח אותי, לא משנה כמה פעמים אני חוזרת על זה.

שמחה להתחיל לשחק.

תגובות
יהודית פסטרנק: גם אני, יפה לי לשחק בו , מאמצת

היאם טנוס: למדנו מהגיל הצעיר לבקש סליחה ולמדו אותנו לגיד תודה בגן של דודו הנכד שלי לימדו אותו לגיד תודה להסתכל על הפיצקלה. הקטן שהוא אומר תודה .... זה מחמם את הלב של כולם .. איך לשנות את זה?? האם צריך???
פאה 1. אני לא אשמה wow איך??? כל דבר שקורא סביבי אני מרגישה אשמה... אם מחטיפים לי אני אומרת שמעיב לי??? שקורא משהו לקבוצה אחרת אני מרגישה אשמה אני סוחבת על החטיפים שלי אשמה של כל העולם האם זה בא מחסר??
...התכוונתי על הכתפיים ... פעמים האייפד שלי מתקן לי בלי שאני שמה לב והוא משנה לי את המילים....הוא חושב שהוא יותר חכם ממני??? היום הבן שלי ואשתו מיה חזרו מחול והייתי צריכה להכין להם ארוחת ערב... ראיתי את עצמי אומרת להם שאני לא יכולה היום... הרגשתי אשמה .. איזה מין של אימא אני??? יושבת וכותבת לקבוצה במקום להכין ארוחת ערב....עכשיו אני מרגישה פחות אשמה וחשבתי אולי מחר???? התפטרתי מהאשמה??? לא
סיגל בירן: ימימה זצ"ל אמרה "אשמה היא חוסר הבנה" אולי יכול להיות צלע למשחק המזמין שלך הדר יקרה רותי בר שלו: היאם יקרה, כמי שמכירה רגשות אשם (כתבתי קודם בטעות- רגשות אדם!), אני יכולה לשתף במה שאני רואה היום. רגשות אשם מניחים את ההנחות, שיש דרך נכונה ושאתה יכול להכאיב למישהו או להחסיר ממנו. זה לא כך. אין דרך נכונה. ישנו הרגע הזה ומה שאני מאמינה בו ועושה בו.

הדר עציון: אז כן.
יופי זה מה שיש לי להגיד היום.
היה לי ערב מאוד לא קל.
התאמנתי באומץ- על כאב, על אשמה, על בושה. שוב ושוב, ושוב.
מבעד צצו התבהרויות-
הרבה מהכאב שלי מגיע מזה שהרבה מהדברים אני עושה כי אני חושבת שגונבים לי את הזמן שלי.
הרבה מהכאב מגיע מאשמה.
וחלק מהכאב מגיע גם מאהבה.
אז יש לי משחק- פאה 1. אני לא אשמה (מחפשת את המה כן?)
פאה2. אהבה (וכשאני לא בתוכה אני מחפשת אותה ומתפללת בשבילה)
פאה 3. כל רגע הוא זמן בשבילי (ואי אפשר לגנוב לי אותו)
שאיפה. נשיפה. אמן.
מיכל גדרון: דרי יקרה, תודה. מאוד מדויק לי המשחק הזה כרגע. בתוך כל העומס הזה שנראה לי שאין לי זמן לכלום, מרגישה אשמה ולא תמיד עם לב פתוח. מרגישה שהאימון שלך, השיתוף וההזמנה למשחק, יצר חופש, קלות ואפשרות. אפילו מצאתי זמן להיות אתכם בזמן אמת (אז מה עם השעה 4:30 לפנות בוקר) הציפורים שרות לי ואתם פורטים על מיתרי הלב ויופי לי.
מיכל גדרון: ומזל טוב על התינוקת. איזה כיף.תינוק זה הדבר הכי יפה , מרגש ומפליא בעולם.

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן