מגרש משחקים

game-1מגרשי אמונים. מגרשי משחקים.

חכמה אינטואיטיבית ונפלאה נמצאת בכל אחד מאיתנו.
הרגלים, פחד והנחות יסוד לגבי החיים ולגבי עצמנו, מונעים מאיתנו לחיות את החכמה הזו בפשטות, בחיי היומיום שלנו. בכל דבר. בכל רגע.
אחת הדרכים הקלות והמשמות ביותר שהיכרתי, כדי ליצור מציאות חדשה, אפילו כזו שהיתה נראת בלתי אפשרית עד היום- היא לעצב מגרש אימונים.
מגרש אימונים הוא למעשה מגרש משחקים.
זהו מגרש שאתה מעצב, המורכב משלושה עד חמישה כללי משחק, שהקפדה על עמידה בהם, תשנה את מציאות חייך, ותאפשר לך ממעגלי ההרגל והידוע מראש.
בואו נשחק.

לחצו על מגרש המשחקים שמעניין אתכם לבקר בו:

מגרש משחקים - 10 מגרש משחקים 9 מגרש משחקים 8
מגרש משחקים 7  game-6  game-5-4
 game-5-4  game-3  game-2
 game-1    

משחק 12

בפגישה של קבוצת המקור של זמן אמת, (אלה שראו יזמו ויוצרים את זמן אמת), רצינו בכל יום להציע משחק. אנחנו מבקשים להיזכר בתנועה שלא באה מחסר ומרצינות אלא משפע שמבקש מאיתנו לשים אליו לב ולסמוך עליו.

מציעה את המשחק הבא:

לשים לב ליופי שמראה את עצמו בצורות חדשות. כאלה שלא התרגלנו אליהן ואולי אפילו לכאלה שלא חשבנו שהן יופי.

לעשות דברים שמשמחים אותי, גם אם לא ברור לאן הם מובילים או אם הם יועילו או יקדמו. לעשות רק כי משמח.

לא לעשות מה שלא משמח אותי. זה קשה יותר. כי המיינד אומר שיש הרבה דברים שחייבים לעשות גם אם לא שמחים. כאן מתגלה היופי המיוחד של משחק. ננסה את זה. נרקוד עם זה ונראה מה קורה.

הפעולה ההגיונית מצמצמת אותנו רק לכדי מה שהבנו עד כה. המשחק משחרר את כוחה של הנשמה לגלות לנו את הטבע האמיתי שלנו, את התנועה האינסופית שאנחנו יוצרים ומניעים ואת השמחה והאהבה האמיתיות. לא אלה החולפות.

התנועה שלא אני גורמת לה - מגרש 11

התנועה שלא אני גורמת לה"אני לא רוצה להכריח את עצמי, אבל אני כן רוצה להיות חלק. אני רוצה להקשיב לעצמי ולקצב שלי אבל לא רוצה לעצור את עצמי. לא רוצה לתת למחשבות שלי לגבי עצמי להיות תיקרת הזכוכית שלי. לפעמים אי חושבת שאני לא טובה מספיק או מסובכת יותר מאחרים ואז אני נזכרת שיש בי יופי מיוחד. "

תוך כדי שהסתכלנו יחד, כמו נקודות צבע על קנוואס ריק, הצטייר לו משחק:

פאה א'- חופש
ללמוד את החופש הזה, שבו אני לא דוחפת את עצמי, לא מכריחה את עצמי לכלום, לא שופטת ומרשה לעצמי להיות בדיוק איפה שאני

פאה ב'- הרצינות והכובד
ללמוד אותם, את הרצינות והכובד. את זה שאנחנו לוקחים את עצמנו ברצינות ואת זה שהכל נראה חשוב ומסוכן וקובע כל כך. להתקרב ולראות מהן המחשבות שיוצרות את הכובד והרצינות וגורמות לנו לעצור את התנועה. כמו לקפוא.

פאה ג'- התנועה שאני לא גורמת לה.
לשים לב לתנועה שקוריית כשאנחנו נותנים לעצמנו את כל החופש-לא מכריחים ולא תובעים דבר, ובאותו הזמן רפויים כי אנחנו מסתכלים על המחשבות שיוצרות כובד ורצינות. וכשאנחנו מסתכלים על המחשבות האלה הן יוצרות קלות ופשטות.

אז שם- מתוך החופש וההתבוננות על המחשבות שיוצרות כובד ורצינות, נוצר מרווח, אולי מרחב, שבו יש תנועה שיש לה עצמאות משלה. היא לא באה מדחיפה או ממשיכה שלנו. אבל היא מאד שם. מה היא? מאיפה היא באה? ומה קורה לנו כשאנחנו נענים ונישאים עליה, על הרוח הזאת?

תזכורת:
לשחק משחק אומר שאני מוזמן או מוזמנת לנוע בין הפאות של המשולש ולראות מה אני רואה. זה כמו לגור כל פעם בבית זמני ולראות מה קורה לי בבית הזה. מה אני רואה משם. מה נפתח.
ואז, ותוך כדי, אפשר גם לשים לב שמשהו נע וזז בנו. משהו שקרה בגלל שהסתכלנו. לא אנחנו עושים את זה אבל תשומת הלב שלנו עושה את זה.

מגרש 10

game-10היא אומרת, שהיא מפחדת. ממש. שהיא תעוף ותתמזג באור.
אני שואלת מה מפחיד בזה והיא אומרת, שאין לה אדמה. שהיא לא תדע אייך להיות על האדמה.
שאלתי מה מפחיד בזה. והיא אמרה שבנקים ואיפה לגור זה על האדמה והיא לא יודעת אייך תהיה אם תעוף.
שאלתי מה מפחיד בלעוף והיא אמרה ,שהיא לא תדע מי היא

מגרש משחקים - 9

game-9על פי ההנחיות של המשחק "להיות שחקן נשמה" + משחק סובב שפע
היום ואתמול למדתי מהמשחק, בעיקר על תנועה ללא מאמץ. כן, אני מכיר את המילים האלה מזמן. אבל כשאני יורד מטרמפ בכניסה למושב, בסוף יום עבודה, ויש לי ללכת עשר דקות עד הבית ואני מת כבר לחלוץ נעליים- מה זו תנועה טבעית וללא מאמץ?
אז עצרתי, כמעט. ואז שמתי לב שאני הולך, אבל לאט יותר מהאוטומטי. וואלה, זה אשכרה היה ללא מאמץ! וגם היום באוטו- אני עייף. מתקשח לקראת הנהיגה של "להחזיק ריכוז" אבל אז אני נוסע 10-20 קמ"ש פחות מהרגיל, ותשמעו- אני נהנה מהדרך!

מגרש משחקים - 8

game-8התעוררתי הבוקר בקושי, ובסלון, אחרי ששני החצפצופים התמקמו להם לרוחב המיטה שלי, ולא כ"כ זיהיתי את המקום...אלבומים על הרצפה, דברים מפוזרים בכל מקום וממשיכים להתפזר בעקבות פלא הדוהר במעגלים. ובאמצע, פרוסה על פני כל הרצפה - חבילת קלפי הסגולה (!!!) שלי (!!!!!!!!)
(אלו קלפים אינדיאניים מהממים של חיות, מלווים אותי לעומק כבר כמה שנים) כשפלא קלט את הכיוון שלי הוא טס (והוא הרבה יותר מהיר

מגרש משחקים - 7

game-7הקדמה למשחק
יקרים,
על שחקן נשמה למדתי היום שאשמה לא מאפשרת משחק נשמה. לא רק שהיא לא מגדלת ומשפרת אלא שהיא מעיקה כמו אבן משקולת.
למדתי שהתנועה הטבעית שלנו היא לא להימנע מכלום, ולכן כשאנחנו נמנעים, אנחנו גם מכאיבים לעצמנו כי אנחנו לא נותנים לאהבה לעבור דרכינו וגם אנחנו מתכחשים לטבע שלנו, והנשמה משתוללת.

מגרש משחקים - 6

game-6משחק ב"שידור חי" בפייסבוק – משחק ההבטחות בזמן אמת
פאה1: להבטיח ולקיים הבטחות בשלמות
פאה 2. בלי מאמץ
פאה 3 . פועלת רק מהנאה ומשמחה

מגרש משחקים - 5

game-5-4רוצה לשתף על המשחק שאני בתוכו.. בעצם החיים שאני בתוכם-
כשכתבתי לי על המקרר את המשולש (1.אני לא אשמה 2. לאהוב 3. כל רגע הוא זמן בשבילי.) בו אני רואה דרכו עכשיו, כתבתי באמצע- שאיפה. נשיפה.

מגרש משחקים - 4

game-5-4משחק לתקופה הקרובה.

פאה 1. אני לא אשמה (מחפשת את המה כן?)
פאה2. אהבה (וכשאני לא בתוכה אני מחפשת אותה ומתפללת בשבילה(
פאה 3. כל רגע הוא זמן בשבילי (ואי אפשר לגנוב לי אותו(

מגרש משחקים - 1

game-1א. מה היית רוצה שיקרה בחייך? דבר אחד פשוט במשפט של תשע מילים
(לדוגמא:הייתי רוצה פחות לכעוס ויותר לצחוק ולהתנהג כמו בן זוג אוהב עם בת הזוג שלי)
ב. מה זה יעשה לך, אם הדבר הזה יקרה ?