מסלולים

מסלולים הם הזמנה למסע. קצר, מעביר התנסות, מאפשר לשחק ולהשתעשע, מלמד תוך כדי תנועה ופותח אפשרות לדברים חדשים שיקרו ולהבנות חדשות שיעלו.
למסלול אתה מתמסר. מלא את ההוראות, קח זמן לחשוב על התשובות, תהנה ותתחדש בטבעיות בפשטות ובקלות.
בעיצוב המסלול, העמדנו לרשותך את החכמה והיופי שאנחנו מגלים, כשאנחנו הולכים מסע של התעוררות.
כשאנחנו אומרים התעוררות, אנחנו מתכוונים להתפכחות מן ה"סרטים" שאנחנו חיים ומן המחשבות שאנחנו מאמינים שהם המציאות ולא זוכרים שהמצאנו אותן. התעוררות היא גם תשומת הלב ליופי שמתגלה, כשאנחנו מסתכלים על עצמנו ועל החיים מחוץ לסרטים האלה, וחיים אותו כשחקני נשמה.
זמן אמת.

(אנחנו יוצאים כרגע עם שלושה מסלולים עם פתיחת האתר. כל שבועיים נוסיף מסלולים. חלקם יהיו מתאימים לנושא שעליו נתמקד ונכתוב באותה תקופה וחלקם יהיו הזדמנות יפהפייה למשחק ולהתעוררות באשר הם).

 

מסלול הכסף

money-game-pantsרבים מאיתנו למדו, שכסף נדיר. שאם יש לך עכשיו, זה אומר שאחר כך יחסר. שבלי עבודה קשה וסבל אין סיכוי שיהיה לך כסף...
מסלול הכסף לוקח אותנו למסע מרתק ומעיר אותנו לטבעו האמיתי של הכסף. טבעו האמיתי של השפע וכיצד, הוא קרוב אלינו, הרבה יותר משנדמה.

 

מסלול אני לא עוצר כשאני לא מבין

2הבא נצא למסע אישי לגלוי ולפענוח יכולת התנועה גם במצבים שנדמה שהם בלתי אפשריים, כי אין לנו את כל הפרטים שהיינו רוצה שיהיו לנו או כי איננו מבינים את הדבר שאנו עומדים מולו.
האתגר במסלול יהיה לנוע, למרות חוסר הבנתנו את המתרחש.

 

מסלול גוף

מסלול גוףאנו מזמינים אתכם להקשיב לגוף שלכם.
מסלול זה מבקש מכם להתמסר לתחושות שעולות מתוך הגוף. זהו מסלול שמע, הכולל הנחיות שאותן יש ליישם תוך כדי ההקשבה ולחוש את מה שצף ועולה מתוכנו.